Seks w aucie to tabu, ale...

Na wyż demograficzny połowy lat osiemdziesiątych wpływ miało wiele czynników. Jednym z był np. fiat 126p zwany potocznie maluchem...

Zdjęcie

  Jakie samochody najlepiej nadają się do miłosnych ekscesów?
  Jakie samochody najlepiej nadają się do miłosnych ekscesów?
Gdy na drogach zaroiło się od tych samochodzików, w żłobkach zaczęło brakować miejsc. O malucha było jednak łatwiej niż o własne M, rodacy zyskali więc kawałek dachu nad głową, który dzięki niewielkim wymiarom, łatwo zaparkować można było w jakimś ustronnym miejscu...

Chociaż seks w samochodzie wciąż traktowany jest u nas jako tabu, na zachodzie zjawisko znane jest od lat. Najnowsze badania, do których dotarł zaprzyjaźniony z nami, kobiecy portal motocaina.pl wskazują np., że 45 proc. Brytyjczyków przyznaje, że zdarzyło im się przeżyć romantyczne chwile w samochodzie. Aż 22 proc. z nich uważa, że - mimo ograniczeń podyktowanych kubaturą wnętrza - seks w samochodzie to "fantastyczne doświadczenie".

Reklama

Co zaskakujące - największymi fanami samochodowych uniesień są osoby w wieku powyżej 55 lat! Aż 39 proc. ludzi mających tego typu doświadczenia uważa, że samochodowe igraszki są "fantastyczne".

Na drugiej stronie skali - o dziwo - stoją osoby w wieku 18-24 lat. Aż 41 proc z nich uznało, że w samochodowym seksie nie ma niczego fajnego! Czyżby młodemu pokoleniu nie chciało się już nawet kochać?

Tego, jakie samochody, zdaniem Brytyjczyków, najlepiej nadają się do miłosnych ekscesów dowiecie się z serwisu Motocaina.pl - wystarczy kliknąć TUTAJ.

A może macie jakieś własne doświadczenia w tej kwestii? Które auto, waszym zdaniem, najbardziej nadaje się do seksu i dlaczego? Czekamy na wasze typy w komentarzach!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony