Służbowo! Mogę wszystko!

Piątek, 10 października 2008 (07:44)

Pamiętacie "Rejs"? W jaki sposób poza kolejnością i bez biletu można wejść na statek? Służbowo! Od nakręcenia tego filmu minęło już kilkadziesiąt lat, ale mentalność Polaków się nie zmienia. Naszym rodakom wciąż wydaje się, że jak są w pracy, to generalnie przepisy ich nie obowiązują.

Zdjęcie

Kliknij
/
I nie mówimy tu ograniczeniach prędkości, bo te akurat "nie obowiązują" wszystkich Polaków, ale o parkowaniu, wjeżdżaniu na zakazy itp.

Jeden z naszych czytelników uwiecznił na zdjęciu samochód należący do ogólnopolskiej telewizji informacyjnej. Pojazd, oklejony dużym logiem stacji, ma na pewno znaczenie wizerunkowe. Ów wizerunek nie będzie jednak najlepszy, jeśli okaże się, że samochód zaparkowano... centralnie na przejściu dla pieszych!

Reklama

Może warto uświadomić kierowcom samochodów służbowych (jak wiadomo są to najlepsze pojazdy na świecie, bo potrafią... wszystko), że ich postępowanie odbija się na tym, jak firma jest postrzegana również przez potencjalnych klientów. No a prezes wcale nie musi się cieszyć z takiej reklamy, jaką zrobiliśmy jego firmie tym artykułem...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl