Spektakularny wypadek 15-latka

Bardzo krótka próba jazdy samochodem w wykonaniu nastolatka, skończyła się nad wyraz widowiskowo.

Zdjęcie

Przejażdżka 15-latka skończyła się po około 10 metrach /
Przejażdżka 15-latka skończyła się po około 10 metrach
/
Rodzice poszli do kościoła, 16-latek został w samochodzie

- Ach, ta dzisiejsza młodzież! Kiedy ja byłem w ich wieku... - takie stwierdzenia, w formie mniej lub bardziej artykułowanych pomruków, zapewne słyszało się już w zamieszkiwanych przez naszych prapraprzodków jaskiniach. Krytykowanie "dzisiejszej młodzieży" należy bowiem od wieków do... czytaj więcej

Wiele już opisywaliśmy przypadków młodych ludzi, których poniosła fantazja i postanowili udowodnić sobie i całemu światu, że prowadzenie samochodu to nic trudnego. Zwykle ich przygoda kończyła się na jakimś ostrym zakręcie, albo na drzewie, podczas ucieczki przed policją.

Często w takich sytuacjach okazuje się, że młodociani za kierownicą posiadają dość dobre umiejętności, jak na kogoś, kto nigdy nie chodził na kurs prawa jazdy. Brak im jednak doświadczenia oraz wyobraźni, przez co najczęściej ich przejażdżki mają smutny finał.

Reklama

Zupełnie inaczej jednak sprawa wyglądała w przypadku pewnego piętnastolatka z gminy Ludwin, który postanowił spróbować swoich sił za kierownicą Kii Soul na parkingu pod centrum handlowym. Niestety okazało się, że w jego przypadku umiejętności wystarczyło tylko na ruszenie z miejsca. Skręcenie kierownicą w celu ominięcia latarni było już dla niego zbyt trudne. Nie wjechał jednak w nią, ale zawadził przodem i to na tyle specyficznie, że... auto dachowało. Na szczęście przewrócona latarnia nie uderzyła w żaden samochód, ani w żadnego przechodnia.

Świadkowie zdarzenia pomogli mu wydostać się z auta, ale najprawdopodobniej, zamiast im podziękować, postanowił uciec. Na nagraniu widać bowiem postać odchodzącą spokojnym krokiem od samochodu, która nagle zaczyna biec, zarzucając kaptur na głowę. Ktoś natychmiast też rusza za tą osobą w pogoń. Wiemy na pewno, że piętnastolatek ostatecznie trafił do szpitala na obserwację i został stamtąd odebrany przez mamę. Policja natomiast bada okoliczności zdarzenia.

15-latek ściął lampę

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony