Sposób na szlaban

W odpowiedzi na nasz apel o przysyłanie dziwnych i śmiesznych zdjęć o tematyce motoryzacyjnej odpowiedzieliście bardzo licznie.

Zdjęcie

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika / Kliknij
/
Nasze skrzynki pocztowe wręcz pękają w szwach, a gremium redakcyjne raz po raz albo wybucha salwami śmiechu, albo ze zdumieniem próbuje dojść jak i dlaczego ten pan lub pani coś takiego zrobili ze swoim samochodem.

Dopiero powyższe zdjęcie nie wymusiło na nas wysiłku intelektualnego. Co prawda, nie wiemy, gdzie ono zostało zrobione, ale jaki inny naród poza polskim ma tak swobodne podejście do przepisów? Wszak od zawsze wiadomo, że Polacy to cwaniacy, a przepisy są po to, żeby je omijać. Ograniczenie prędkości do 50 km/h? Wolne żarty. Kto tak jeździ? Nikt. Nawet faceci w kapeluszach. Zresztą, niech by spróbowali z taką prędkością poruszać się np. ulicami Warszawy...

Reklama

Szlabany? Owszem, mają sens ale tylko w połączeniu z ogrodzeniem, ewentualnie solidnymi słupkami. Inaczej nikt nie będzie się przed nimi zatrzymywał, bo i po co?

Jeśli i Ty zrobiłeś dziwną, śmieszną lub po prostu fajną fotkę, przyślij ją nam... Zamieścimy je TUTAJ. Czekamy. Nasz adres: poboczem@firma.interia.pl. Prosimy o nienadsyłanie zdjęć znalezionych w internecie. Pośmiejemy się wspólnie...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony