Tak kończy się jazda pod wpływem alkoholu

Skutki prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu są ogólnie znane i łatwe do przewidzenia. Mimo tego nadal nie brakuje osób, które przeceniając swoje umiejętności decydują się usiąść za kółkiem po spożyciu. O tym, że jest to zwyczajnie głupie, jak również niebezpieczne dla pozostałych uczestników ruchu, świadczy poniższy materiał wideo.

Zdjęcie

Prowadzący auto pod wpływem alkoholu źle ocenił odległość /
Prowadzący auto pod wpływem alkoholu źle ocenił odległość
/

Nagranie, przysłuchując się muzyce w tle oraz przyglądając się rejestracjom niektórych pojazdów, pochodzi prawdopodobnie z Rosji. Dzięki znajdującej się w pojeździe kamerze skierowanej w stronę jezdni widzimy jak skrajnie nieodpowiedzialnie zachowuje się prowadzący pojazd kierowca.


Reklama

Raz za razem wykonuje on niebezpieczne manewry,  agresywnie wyprzedzając kolejne auta na swojej drodze. Zupełnie ignoruje także porę dnia, w której prowadzi swój samochód.

W pewnym momencie rzeczywistość brutalnie sprowadza go na ziemię, a limit szczęścia się wyczerpuje. Trudno jednoznacznie określić, czy się zagapił, czy może alkohol sprawił, że źle ocenił swoją prędkość i odległość do kolejnego samochodu. Próbował zahamować, ale widząc, że miejsca jest zbyt mało, chciał ominąć auto. Skutek możecie zobaczyć na filmie poniżej.

Pijany spowodował wypadek /

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony