Ten idiota może dostać 2 lata więzienia. 24-latek, kolega Froga, odpowie za przestępstwo

Do dwóch lat więzienia grozi mężczyźnie, zatrzymanemu w ostatni czwartek przez policję po pościgu podwarszawskimi trasami. 24-latka, uciekającego sportowym Mitsubishi w towarzystwie innego pirata drogowego, Froga - zatrzymał dopiero korek na trasie S-8.

Zdjęcie

Zdjęcie z pościgu pirata /Policja /
Zdjęcie z pościgu pirata
/Policja /
Pirat drogowy pędził ponad 200 km/h. To kolega "Froga"

Zatrzymany przez policjantów z Warszawy pirat drogowy, który w czwartek przez kilkanaście kilometrów uciekał trasami S2 i S8, to znajomy Roberta N., znanego jako "Frog". czytaj więcej

24-latek odpowie za przestępstwo. Chodzi o prowadzenie samochodu po odebraniu prawa jazdy za wcześniejsze wykroczenia. Grozi za to do dwóch lat więzienia.

Będzie też odpowiadał za przekroczenie dopuszczalnej prędkości. W miejscu, gdzie można jechać 100 km/h mężczyzna pędził z prędkością ponad 220 km/h. 

Wykroczenie zagrożone jest grzywną do pięciu tysięcy złotych. Przesłuchany w poniedziałek mężczyzna usłyszał już zarzuty. Odmówił składania wyjaśnień.

Wezwany jako świadek Robert N. ps. Frog, który podczas pościgu jechał Mitsubishi jako pasażer - a być może wcześniej dokumentował wyczyny kolegi kamerą - nie stawił się na przesłuchanie. 

224 km/h bez prawa jazdy... /Policja

(ug)

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony