​"Trójka, piątka, czy też siódema, najlepsza maszyna to jest beema"

Trochę długo to trwało, ale polscy miłośnicy BMW doczekali się wreszcie specjalnie skomponowanego dla siebie utworu muzycznego. Nie ma on jeszcze oficjalnego statusu hymnu tej marki, ale może i dobrze.

Zdjęcie

Nie każdy kocha swoje  BMW. Ktoś porzucił swoje auto. Szczegóły TUTAJ. /poboczem.pl
Nie każdy kocha swoje BMW. Ktoś porzucił swoje auto. Szczegóły TUTAJ.
/poboczem.pl
Jak pokazuje przykład przeboju "Koko koko Euro spoko", kompletnie zignorowanego przez oficjalne media podczas niedawno zakończonego piłkarskiego czempionatu, zbytni rozgłos mógłby tej bezpretensjonalnej, lecz jakże sympatycznej pieśni tylko zaszkodzić. Zazdrośnicy czuwają! A tak jest szansa, że hit, na razie obecny wyłącznie w Internecie, przedrze się    na playlisty rozgłośni radiowych, a towarzyszący mu teledysk - do ramówek stacji telewizyjnych.

Dlaczego Marlena boi się BMW?

Szanowna Redakcjo Poboczem.pl Nie mogę się zgodzić z p. Marleną i podzielić jej strachu przed bmw. Samochody tej marki nie są najgorsze, a nawet uznałbym je za całkiem dobre. (*) czytaj więcej

W czasach niepotrzebnego komplikowania materii artystycznej wzmiankowana piosenka uderza swoją prostotą. Tutaj nie ma żadnych problemów z wyjaśnieniem, co poeta chciał przez to powiedzieć. Przesłanie jest jasne i zawiera się w refrenie z odpowiednią akcentowaną frazą: "trójka,  piątka, czy też siódema, najlepsza maszyna to jest beema". Dalszych słów co prawda nie zrozumieliśmy, prawdopodobnie z powodu sezonowego przytępienia słuchu, ale z pewnością równie bezpośrednio trafiają w gusta grupy docelowej.

Reklama

Z tekstem, no dobrze, nie bójmy się tego słowa, hymnu BMW, doskonale współgra rytmiczna muzyka, dopasowana do możliwości montowanych w tych samochodach subwooferów.

Naszą uwagę zwrócił także niebanalny wokal, poparty nieskomplikowaną, a zatem mogącą się podobać masowej publiczności choreografią, oraz osobowość  wykonujących piosenkę artystek. Słowem: perełka. 

Zapraszam do oglądania i słuchania. 

Hymn BMW /


Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl
Autor:

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony