Tropiciele drogowych absurdów!

Kochani tropiciele drogowych absurdów! Wczoraj nasz serwis przystąpił do kolejnej bitwy. Do dnia 16 listopada toczyć będziemy ciężki bój o miano najlepszego serwisu o tematyce motoryzacyjnej w Polsce!

Zdjęcie

Wyślij sms-a
Jako jedyni w sieci, dzięki waszej pomocy, głośno przeciwstawiamy się naszej drogowej paranoi. Zebraliśmy już potężną dokumentację zdjęciową przedstawiającą absurdy polskiej motoryzacji. Jeżeli uważasz, że nasz serwis jest potrzebny, by piętnować okołomotoryzacyjną paranoję przyłącz się do naszej walki! Wystarczy, że wyślesz SMS o treści WSF.W1004 na numer 7238. Kosz tej zabawy to 2,44 z VAT.

Żeby nie było wątpliwości - ani grosz z tej sumy nie trafia do naszej kieszeni! Na tyle swoje usługi wycenił operator, który obsługuje konkurs na najlepszą stronę w polskiej sieci.

Wiemy, że to niemało, ale jeśli dzięki waszym sms-om z dróg zniknie chociaż jeden bezsensowny znak, drogowcy fachowo załatają chociaż jedną z miliardów dziur i chociaż jeden z urzędników zacznie przykładać się do pracy - będzie warto!

Przyłącz się do czynnej walki o poprawę naszej codzienności. Oddaj swój głos na Poboczem.pl! (o ile oczywiście podoba ci się ten wortal). Przy okazji możesz wygrać 5000 złotych! Organizator pokrywa podatek od nagrody. Sprawdź (TUTAJ) regulamin głosowania i konkursu z nagrodami, zapoznaj się z zasadami i oddaj na nas swój głos!

Zobacz na filmie, co potrafi nowe Poboczem.pl!

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Autor:
przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony