Trzeba było głosować na PiS!

Pesymiści z politowaniem wsłuchiwali się w obietnice Platformy Obywatelskiej, która przekonywała, że po wyborach zrobi dobrze wszystkim.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Większość społeczeństwa podchodziła do tych zapewnień z nadzieją, ale i rezerwą - wszyscy mieli w pamięci pustą lodówkę, którą w poprzedniej kampanii straszyli posłowie storpedowanego przez wykształciuchów PiSu.

Jak ferrari trafiło na pobocze...

Zaletą mieszkania w dużym mieście jest fakt, że zawsze dzieje się tu coś ciekawego. czytaj więcej

Okazuje się jednak, że za tworzenie nad Wisłą drugiej Irlandii wzięto się na poważnie. Od daty wyborów nie minął jeszcze miesiąc, a już mamy pierwsze oznaki nadchodzącego dobrobytu. Wystarczyło ledwie kilka dni rządów nowej władzy, by w Polsce po raz pierwszy w historii pojawiły się... samochody Ferrari.

Reklama

Jak podała jedna z gazet, już niebawem w Polsce powstać ma pierwszy w historii salon, w którym będzie można oficjalnie kupić wozy tej prestiżowej włoskiej marki.

Zdjęcie

Kliknij
/poboczem.pl
Wprawdzie większość czytelników oskarży nas o fanatyzm i doszukiwanie się dziury w całym argumentując, że plany otwarcia w Polsce przedstawicielstwa Ferrari nie mają najmniejszego związku z polityką, ale nawet tysiące komentarzy próbujących otworzyć nam oczy nie przekonają nas, że "białe jest białe, a czarne jest czarne".

Przecież fakt, że przedstawicielstwo powstać ma akurat teraz to kolejny twardy dowód na istnienie w kraju łżeelicko-korupcyjnego układu. Jak na dłoni widać, że nie jest to nic innego, jak ukłon w stronę skorumpowanych oligarchów, którzy do tej pory - jak uczynił to np. poseł Misztal - musieli sprowadzać swoje włoskie cacka ze Stanów.

Dziś w kraju rządzonym przez "lumpen-liberałów" każdy oligarcha będzie mógł pójść z walizką zdefraudowanych pieniędzy do salonu i wyjechać z niego nowym ferrari w jego ulubionym kolorze rewolucji październikowej.

I co gorsza wszyscy będziemy musieli to znosić! A wystarczyło przecież głosować na uczciwych ludzi, którzy na czele z ikonami praworządności Lepperem i Łyżwińskim robili wszystko, by ukręcić łeb szerzącej się korupcji...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony