Uparte jak... baba!

Chociaż obiegowa opinia na temat kobiet za kierownicą jest dla nich mocno krzywdząca, należy pamiętać, że w każdej legendzie tkwi jednak ziarnko prawdy.

Zdjęcie

Uparte panie i golf / fot. Policja
/
Wiadomo, że kobiety podchodzą do prowadzenia samochodu w bardziej emocjonalny sposób, niż mężczyźni, dlatego ich reakcje na drogowe bodźce często wydają się być przesadzone i niezrozumiałe. Nie odkryjemy również Ameryki pisząc, że jeśli kobieta coś sobie postanowi, żadne argumenty nie są jej w stanie odwieść od tego pomysłu...

Bardzo uparta kobieta na filmie

Pamiętacie egzamin na prawo jazdy i zwyrodnialca, który z linijką mierzył czy udało wam się idealnie wcelować między linie? Wielu wyparło już z pamięci te traumatyczne przeżycia, okazuje się jednak, że godziny męczącego kręcenia pomiędzy słupkami nie były wcale takie głupie... czytaj więcej

Podobnie było w nocy z piątku na sobotę na jednej z ulic Skarżyska, kiedy dwie panie postanowiły wrócić do domu z imprezy. Jako środek transportu służyć miał leciwy volkswagen golf jednej z nich. Pech chciał, że ponętne niewiasty wzbudziły zainteresowanie operatora policyjnego monitoringu. Jak się okazało, policjant "miał nosa".

Reklama

Zaraz po tym, jak panie zajęły miejsca w samochodzie pechowy golf zatrzymał się 100 metrów dalej, na jednej z przydrożnych latarni.

Zdjęcie

Uparte panie i golf / fot. Policja
/
Ponieważ jednak prędkość nie była zbyt duża, a golf "trójka" słynie ze swej idiotoodpornej budowy samochód zniósł próbę dzielnie. Na tyle dzielnie, że panie zamieniły się tylko miejscami, po czym ponownie ruszyły w stronę centrum miasta.

Tym razem również nie udało się im osiągnąć celu. Podróż przerwał bowiem policyjny patrol. Wynik kontroli był łatwy do przewidzenia. Zarówno kierująca, jak i pani, która kilkaset metrów wcześniej przyozdobiła niemieckim lakierem latarnię osiągnęły imponujący wynik ponad promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wieczorny rajd znajdzie swój finał w sądzie. Upartym niewiastom grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony