Utopił w rzece nowe BMW, bo chciał dostać Jaguara

​Nie jest łatwo sprawić udany prezent. Przekonali się o tym rodzice młodego mężczyzny z Indii, którzy na urodziny kupili mu nowe BMW serii 3.

Zdjęcie

Sprawą zainteresowała się nie tylko policja, ale i media /
Sprawą zainteresowała się nie tylko policja, ale i media
/

Obdarowany nie ucieszył się z prezentu. Wręcz przeciwnie, wściekł się do tego stopnia, że wjechał samochodem do rzeki, a gdy auto zniosło na mieliznę, wraz z pomocnikami ściągnął je za pomocą liny, dzięki czemu udało się je całkowicie zatopić.

Rodzice nie powinni się jednak dziwić wściekłości syna. Wyjaśnił on bowiem mediom, że uprzedzał rodziców o tym, że BMW serii 3 jest za małym samochodem dla niego i jego przyjaciół. Jasno też sprecyzował swoje oczekiwania - chciał dostać Jaguara, niestety hinduskie media nie wyjaśniają, jaki to miał być model.

Średnia płaca w Indiach to 17 tys. rupii, czyli nieco ponad 900 zł. Za BMW serii 3 trzeba zapłacić ponad 4,5 mln rupii, co oznacza, że przeciętny Hindus musiałby pracować przeszło 23 lata, by kupić sobie taki samochód. Oczywiście taki plan udałoby się zrealizować pod warunkiem, że w tym czasie nie wydawałby pieniędzy na jedzenie, picie, ubranie czy nocleg...

Utopił BMW, bo nie dostał Jaguara

Reklama

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony