Uwaga! ITD zagłusza łączność na kanałach używanych przez CB?

Środa, 16 stycznia 2013 (23:35)

Kiedyś wystarczało wystrzegać się policji. Teraz na łamiących przepisy kierowców poluje na drogach również wyposażona w nieoznakowane radiowozy Inspekcja Transportu Drogowego.

Zdjęcie

Czyżby zwolennicy teorii spiskowych, potomkowie ludzi rozpowszechniających w przeszłości legendy o porywającej dzieci załodze tajemniczej czarnej wołgi mieli rację? /
Czyżby zwolennicy teorii spiskowych, potomkowie ludzi rozpowszechniających w przeszłości legendy o porywającej dzieci załodze tajemniczej czarnej wołgi mieli rację?
/

Jak zwykle w takich wypadkach zmotoryzowanej braci nieocenioną pomocą służy komunikacja radiowa. Za jej pomocą można zawczasu ostrzec się nawzajem przed grożącym niebezpieczeństwem.

Od pewnego czasu krążą jednak pogłoski, że ITD... zagłusza łączność na kanałach używanych przez CB, tak jak kiedyś władze PRL zagłuszały rozgłośnię Radia Wolna Europa. Czy to możliwe?

Reklama

Żyjemy w rzekomo praworządnym kraju, więc chyba nie, chociaż... jeden z naszych czytelników dokonał nagrania, które naprawdę daje sporo do myślenia. Czyżby zwolennicy teorii spiskowych, potomkowie ludzi rozpowszechniających w przeszłości legendy o porywającej dzieci załodze tajemniczej czarnej wołgi mieli rację?

"Na początku myślałem że radio mi pada, ale co się okazało nie tylko ja miałem problem CIĄGŁEJ NOŚNEJ w pobliżu samochodu ITD, postanowiłem więc co nieco nagrać. Chyba nie można zakłócać/zagłuszać CB RADIA? Sam nie wiem, w tym kraju wszystko jest możliwe :D Pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych cb radiowców. Mobile mobile..." - pisze autor (o nicku lugresky) wspomnianego filmiku, który umieszczony został na poboczem.pl.

 

Inspekcja Transportu Drogowego - ITD -... /poboczem.pl

 

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl