Volkswagen solidny jak czołg!

Czwartek, 17 stycznia 2008 (08:48)

Użytkownicy volkswagenów zgodnie twierdzą, że nie ma lepszych samochodów.

Zdjęcie

Kliknij
/
Chwalą sobie solidność, prostotę obsługi i bezawaryjność, chociaż z tą ostatnią od kilku lat bywają pewne problemy. Nie zmienia to jednak faktu, że marka wciąż cieszy się w Polsce dużym powodzeniem, zarówno mechanicy jak i kierowcy powtarzają, że starego volkswagena po prostu nie da się zepsuć. Niezależnie od tego, w jak opłakanym stanie by się nie znajdował, i tak będzie jeździł.

Zdjęcie

Kliknij
/
Oczywiście do tego typu opinii przyczyniła się wytężona praca marketingowców marki oraz fakt, ze podstawowe wersje produkowanych przez nią pojazdów nie miały na pokładzie praktycznie nic, więc nie bardzo miało się co psuć. Trzeba jednak przyznać, że odporność tych aut na uszkodzenia jest doprawdy imponująca (o czym świadczą np. tysiące samochodów, które mimo że mają na swoim koncie poważne wypadki wciąż poruszają się po naszych drogach).

Reklama

Zdjęcie

Kliknij
/
Oto zdjęcia, które przysłał nam jeden z czytelników. Jak udało nam się ustalić wykonano je w Chełmie, na drodze prowadzącej w kierunku przejścia granicznego z Ukrainą. Czyżby tamtejsi blacharze byli jeszcze bardziej utalentowani niż nasi?

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl