Wypadek Kuzaja na A4

Leszek Kuzaj nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Po serii wypadków na rajdowych trasach, jeden z najlepszych kierowców w Polsce znów skasował swój samochód.

Zdjęcie

Fot. TVS (kliknij)
/
Wbrew pozorom wypadek nie miał miejsca na żadnej z prób przed trwającym w Mikołajkach Rajdem Polski. Do zdarzenia doszło na A4 w okolicach Katowic. Czterokrotny Mistrz Polski wracał właśnie do Krakowa.

Makabryczny wypadek ferrari, w którym zginął Jarek Zabiega a Maciej Zientarski wciąż walczy o życie w szpitalu wywołał burzliwe dyskusje. czytaj więcej

Na mokrej nawierzchni kierowca stracił panowanie nad białym porsche 911 i zakończył podróż poza drogą. Samochód dość mocno ucierpiał w starciu z energochłonnymi barierkami. Uszkodzony został prawy tylny narożnik, dość poważnie oberwał również przód auta.

Reklama

Zdjęcie

Fot. TVS (kliknij)
/
Kierowcy, na szczęście, nic się nie stało. Jak sam, podkreśla prędkość z jaką, jechał nie była większa niż 100 km/h (czyżby jechał na "dwójce"?).

Kierowca został ukarany mandatem w kwocie 200 zł.

Jak donoszą naoczni świadkowie Kuzaj nie musiał długo czekać na pomoc drogową. Wkrótce podstawiono mu lamborghini i kierowca mógł spokojnie pojechać dalej...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony