Z życia kierowcy nerwowego

Jedziesz spokojnie szosą i nagle tuż przed sobą dostrzegasz zaczajony w krzakach policyjny radiowóz z radarem. Wiesz, że nie przekroczyłeś dozwolonej prędkości, ale zanim to sobie uświadomisz, oblewa cię fala gorąca, a ciśnienie krwi rośnie niczym długi hazardzisty. Jeżeli jesteś człowiekiem nerwowym, możesz wykonać jakiś niepotrzebny ruch kierownicą i wylądować w przydrożnym rowie.

Zdjęcie

To nie mandat. To tylko chwilówka
Jedziesz spokojnie ulicą i nagle z głośników samochodowego radia rozlega się ostry dźwięk sygnału pojazdu uprzywilejowanego. Zanim zorientujesz się, że to tylko początek reklamowego spotu, który ma zwrócić twoją uwagę, rozglądasz się w poszukiwaniu nadjeżdżającej karetki pogotowia czy wozu straży pożarnej. Jeżeli jesteś człowiekiem nerwowym, możesz nacisnąć gwałtownie pedał hamulca i spowodować,że jadące z tyłu auto zatrzyma się na twoim bagażniku.

Reklama

Wracasz spokojnie na parking i widzisz zatknięty za wycieraczkę samochodu mandat. Z daleka dostrzegasz tylko wypisaną największymi literami kwotę: 700 zł. Wiesz, że to jakiś absurd, bo zaparkowałeś auto prawidłowo, a poza tym na takich mandatach nie podaje się wysokości kary, ale serce zdążyło ci już przyspieszyć w rytmie ferrari. Jeżeli jesteś człowiekiem nerwowym, chwytasz klucz do odkręcania kół i biegniesz szukać mądrali, który w taki to oryginalny sposób zachwala parabank, udzielający pożyczek - chwilówek.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Autor:

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony