Za co - tak naprawdę - kochamy Rosję…

Serwis poboczem powstał w jednym, dobrze sprecyzowanym celu - do walki z drogową patologią.

Zdjęcie

  .
  .
Niestety, w tej kwestii w Polsce wciąż jest jeszcze wiele do zrobienia. Po naszych drogach wciąż nie jeździ się przyjemnie, kierowca wypatrywać musi dziur, kolein, studzienek kanalizacyjnych czy ukrytych pod siatką maskującą fotoradarów.

Trzeba jednak przyznać, że w ostatnim czasie sporo się u nas dzieje. Pieniądze z Unii Europejskiej sprawiły, że drogi stają się bezpieczniejsze dla użytkowników, medialna nagonka na gminy traktujące przydrożne "fotopstryki" jako prywatny rodzaj mennicy poskutkowała zmianami w Prawie o Ruchu Drogowym.

Reklama

  • Alfa romeo giulietta
  • Opel astra
  • Renault megane
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !

Który z poniższych modeli podoba ci się najbardziej?

 • Alfa romeo giulietta
  45%
 • Opel astra
  40%
 • Renault megane
  15%
głosów: 11523
Chociaż wciąż potrzeba jest jeszcze wiele pracy, można stwierdzić, że po Polsce z każdym miesiącem jeździ się odrobinę lepiej. Są jednak kraje, gdzie mimo upływu lat, niewiele się zmienia. Ostatnio na politycznym "topie" ponownie znajduje się przyjaźń polsko-rosyjska. Oto filmowe wyjaśnienie zagadki, za co - tak naprawdę kochamy - Rosję…

Zostań fanem naszego profilu na Facebooku. Tam można wygrać wiele motoryzacyjnych gadżetów oraz już niebawem... samochód na weekend z pełnym bakiem! Wystarczy kliknąć w "lubię to" w poniższej ramce.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony