Zaatakował innego kierowcę. Bo musiał zmienić pas

Wyjątkowy popis drogowej agresji rozegrał się niedawno w Warszawie na rondzie Daszyńskiego.

Zdjęcie

Kierowca Volkswagena Touarega wyraża swoje niezadowolenie z faktu, że jadący Dacią Dokker nie wpuścił go na pas /
Kierowca Volkswagena Touarega wyraża swoje niezadowolenie z faktu, że jadący Dacią Dokker nie wpuścił go na pas
/

Gęsty ruchu, chcesz zmienić pas, wrzucasz kierunkowskaz i... czekasz aż ktoś cię puści? Większość kierowców tak robi, ale niektórzy najwyraźniej uważają, że wszyscy pozostali uczestnicy ruchu mają wręcz obowiązek ich przepuścić. A kiedy tak się nie dzieje, wpadają w szał.Reklama

Wszystko wskazuje na to, że taki właśnie był scenariusz niedawnych wydarzeń na rondzie Daszyńskiego w Warszawie. Osobnik jadący Volkswagenem Touaregiem koniecznie chciał zmienić pas na lewy. Akcję możemy śledzić od momentu, kiedy postanowił on pokazać kierowcy Dacii Dokker, kto rządzi na tej ulicy.

Okazało się jednak, że jadący rumuńskim dostawczakiem, postanowił nie dać się zastraszyć wciskającemu się na jego pas SUVowi i nie zamierzał ustąpić mu ani milimetra asfaltu. Kierowca Volkswagena odpowiedział stosując strategię "No i co? Przecież we mnie nie wjedziesz!". Poskutkowała, ale do obtarcia było naprawdę blisko.

Kierowca Volkswagena Touarega musiał zmienić pas

Tego, dla osobnika jadącego Touaregiem, było już za wiele. Wyskoczył ze swojego auta i postanowił "ręcznie" wyjaśnić kierowcy Dacii, że to on ma zawsze pierwszeństwo.

Kierowca Volkswagena Touarega musiał zmienić pas - bójka

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony