Zajść w ciążę przez komputer

Dopóki bratni naród rosyjski nie wymaga od nas uznania niepodległości Warmii i Mazur a armia czerwona nie stacjonuje jeszcze pod Warszawą (oczywiście, w ramach operacji pokojowej), możemy cieszyć się przywilejami, jakie daje Unia Europejska.

Zdjęcie

Kliknij
/
To właśnie dzięki niej jesteśmy członkiem układu z Schengen, a ten jak wiadomo, zapewnia m.in. swobodny przepływ ludzi. To on sprawia, że bez przeszkód możemy np. pojechać do Francji, kupić od Turka niemiecki samochód, który po liftingu u polskich blacharzy zasili/zaśmieci (niepotrzebne skreślić) nasz rynek. Niestety zjednoczona Europa ma też swoje wady. Jedną z bardziej uciążliwych jest np. bariera językowa...

Na szczęście z pomocą przychodzą wówczas najnowsze zdobycze techniki. Skoro za pomocą komputera można już, podobno, zajść w ciążę, można też poradzić sobie z językiem.

Reklama

Oto treść ogłoszenia, na jakie nasz czytelnik natknął się na jednym z portali aukcyjnych. Pisownia oryginalna:

Zdjęcie

Kliknij
/
I tutaj versteigere z ciężkim sercem mojego Punto Cabrio. Samochód jest 09/1996, on ma 44 kW, silnik wielkości 1242 i jest schadstoffarm Euro 2 TÜV i AU są nadal ważne do lipca 2009. Ma aluminiowe koła i barwione szyby. Kiedy kupił go, miał dach poniżej dysku długi crack i wydostanie się oczywiście.

That's został naprawiony i obecnie jest gęsta. Wilgotności, która następnie została w samochodzie, po suszeniu wody pozostały plamy. Myślę, że z dobrym tapicerka czystsze można je naprawić - Ja go jeszcze. Przed centrum konsoli było długo nacięcie w dywan, bo właściciel miał żadnych kabli. Towar jest ponownie natknęła przez nas.

Jak ja nienawidzę tego auta...

Pamiętacie, jak pisaliśmy w tekście pod tytułem Chwila szczerości handlarza o nietypowym ogłoszeniu? Znaleźliśmy kolejny "kwiatek" o tej tematyce. czytaj więcej

Niestety, cięcia, ale nadal być postrzegane. Chcieliśmy, aby nam piękne samochody, ale niestety zawsze brakowało czasu. Ponieważ miałem zmienić mojej kariery, będziemy kontynuować w przewidywalnej przyszłości nie będą przychodzili do nas do podjęcia opieki nad samochodem. Dlatego, teraz zatrzymać licytacji.

Farby ma niewiele oznak zużycia silnika i działa dobrze. Samochód nie jest dozwolone. Wizyta jest mianowanie przez telefon (...), jak to możliwe i pożądane. 5 dni po zakończeniu aukcji jest samochód do środków pieniężnych zgromadzonych. Ponieważ jestem osobą prywatną, nie ma gwarancji i gwarancji. Istnieją również negocjacje w sprawie ceny zakupu. Nr wycofania, nie konwersji. Jest jak jest kupiony ".

Brak odebrać 25% ceny zakupu za pośrednictwem mojego adwokata zażądał. Ci, którzy nie zgadzają, nie należy. A inni, życzę dużo zabawy licytowania.

[!!! PRZECZYTAJ OGŁOSZENIE !!!]

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony