Zakazać CB i samochodów!

Na naszych łamach trwa dyskusja na temat plusów i minusów radia CB. Poniżej kolejny list na ten temat. Tym razem nacechowany dużą dawką sarkazmu (*)

Zdjęcie

  Buractwo dorwało się do CB
Droga Redakcjo, Na Waszej stronie przeczytałem artykuł o CB. Chcę odpowiedzieć listem na list. Nie wpisuję tego w komentarze pod tekstem, lecz postanowiłem wysłać to w taki, a nie inny sposób - możne przejdzie.

Zgadzam się z Autorem artykułu, że z CB stało się to samo, co z internetem. Buractwo dostało w swoje łapska urządzenie do komunikacji i tragedia gotowa. Zakazać używania! Przeklinają i mandatów unikają!

Reklama

Ostatnio zauważyłem jednak coś bardzo niepokojącego. To samo buractwo, które dorwało się do CB i internetu, dorwało się też do samochodów. Mało tego - jest znacznie więcej buraków posiadających auta, niż buraków posiadających CB.

I tu wypada podkreślić to, co podkreślił Autor listu o CB - dawniej tylko elita miała dostęp do CB i internetu. Chciałem zauważyć, że do aut, dawniej, też tylko elita miała dostęp. Ileż wtedy było mniej wypadków, ileż mniej chamstwa, ileż mniej idiotycznych zachowań, itd. itp.

Czyż nie wypadałoby, kierując się tym, czym być może (a dlaczego być może? Ja bym tu dał z pewnością!) kierował się Autor listu o CB, zakazać używania samochodów? Należy bezzwłocznie pozabierać motłochowi samochody, CB i internet (proszę wpisywać w komentarzach co by tu jeszcze zakazać).

"Mam nadzieje, że czytelnicy Pobocza, zwłaszcza ci "normalni" podzielają moje spostrzeżenia i apel"- tak! "Normalny" od razu widzi, że to dobry pomysł. W ten sposób uratujemy życie tysiącom osób, ochronimy nasze dzieci przed wulgaryzmami płynącymi z ust buractwa za kierownicą, znikną spaliny. Plusy długo można by wymieniać, ale myślę, ze każdy "normalny" sam sobie te plusy dopowie.

Z poważaniem, (…) (imię i nazwisko "normalnego" do informacji redakcji) PS. czekam aż rząd zakaże CB, potem internetu, potem samochodów. I nie będzie już tych buraczanych wulgaryzmów, nie będzie trupów z buraków, niczego nie będzie!

(*) Sarkazm - złośliwa ironia, drwina lub szyderstwo.

***

Redakcja serwisu Poboczem.pl nie ponosi odpowiedzialności za wyrażane w komentarzach słowa (a także czyny) osobników, których IQ i poczucie humoru nie pozwoliło na przyswojenie treści artykułu...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony