Zamiast kierownicy trzymał pierś pasażerki

W dzisiejszych czasach gwiazdą internetu można zostać nadspodziewanie łatwo. I w to sposób zupełnie niezamierzony. Co więcej, nawet niepożądany.

Zdjęcie

   
   
Aparaty w telefonach komórkowych, przydrożne fotoradary, nieoznakowane samochody wyposażone w wideoradary czy miejski monitoring - pułapek nie brakuje, obiektywy czają się wszędzie...

Przekonał się o tym boleśnie obywatel Chin, niejaki pan Deng, którego uwiecznił obiektyw fotoradaru gdy jechał swoim nissanem x-trail autostradą w Syczuanie. Zdarzenie jakich wiele? Oczywiście, ale nie do końca. Otóż pan Deng zamiast zajmować się zmianą biegów, albo chociaż trzymać kierownicę, trzymał ale... pierś pasażerki!

Reklama

No dobrze, pewnie nie on pierwszy i nie ostatni, gdzie tu sensacja? Sprawa okazała się jednak bardziej złożona. Otóż pan Deng jest wysoko postawionym i znanym pracownikiem jednej z największych chińskich firm działającej w branży elektronicznej. To po pierwsze. A po drugie? Zdjęcie wyciekło do internetu wraz z danymi pana Denga, który natychmiast został gwiazdą - nie tylko internetu.

Niestety pan Deng okazał się do tej roli absolutnie nieprzygotowany. Na pytanie jednego z dziennikarzy o powód zachowania utrwalonego na zdjęciu, odpowiedział niczym rasowy polski polityk: masowałem klatkę piersiową, żeby obniżyć ciśnienie krwi... Że masował, to nie wątpimy, ale żeby obniżyć...?

Sprawa stała się tak głośna, że chińska policja wszczęła wewnętrzne śledztwo, mające wyjaśnić w jaki sposób fotografia znalazła się w internecie. Jego wyniki nie są jeszcze znane.

Dla pana Denga najgorsze było jednak co innego. Jak się okazuje pasażerka nissana najprawdopodobniej wcale nie była jego żoną... Chińskie media milczą jednak, co o nagłej sławie swojego męża myśli pani Deng...

Jaki płynie wniosek z całej historii? Gdy trzymasz rękę na piersi kochanki zwolnij chociaż na tyle, by nie przekraczać prędkości. No chyba, że jesteś tzw. celebrytą...

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony