Zdrada nie popłaca. Kobieca zemsta potrafi być straszna!

Większość pań świetnie zdaje sobie sprawę z faktu, że męską dumę najłatwiej urazić krytykując posiadany przez partnera samochód.

Zdjęcie

Samochód został doszczęstnie zniszczony /
Samochód został doszczęstnie zniszczony
/

Wielu kierowców poświęca swoim czterem kółkom więcej czasu niż małżonkom, nie dziwi więc, że frustracja kobiet niekiedy ukierunkowana jest właśnie na samochody...

W jednym z serwisów społecznościowych furorę robią ostatnio zdjęcia Audi R8, które padło ofiarą rozwścieczonej małżonki właściciela. Gdy ta przyłapała męża na zdradzie, postanowiła wyładować swoją złość na jego ukochanym aucie.

Reklama

Zgodnie z powiedzeniem, że zemsta najlepiej smakuje na zimno, kobieta zabrała się za niszczenie samochodu w zaskakująco systematyczny sposób. Nie wystarczyło jej wybicie szyb i reflektorów, czy wyrwanie tylnego spoilera. Gdy już uszkodzony został każdy z paneli karoserii, sfrustrowana żona zabrała się za wnętrze. Kobieta rozbiła zegary, uszkodziła deskę rozdzielczą i skrupulatnie pocięła każdy z elementów wykończonych skórą...

Zdjęcia powinny być przestrogą dla wszystkich panów, którzy - będąc w stałych związkach - nie potrafią oprzeć się kuszącym spojrzeniom innych kobiet.

Zdjęcie

To musiało zaboleć /
To musiało zaboleć
/

Można przypuszczać, że samochód miał ubezpieczenie Auto Casco, trudno jednak podejrzewać, aby polisa obejmowała celowe zniszczenie przez członka rodziny... Ciekawe, czy kierowca po raz kolejny zdecyduje się na zakup R8? Na jego miejscu pomyślelibyśmy raczej o jakimś modelu z oferty Audi Security... A może lepiej o nowej żonie?

Zdjęcie

Zdemolowane został również wnętrze /
Zdemolowane został również wnętrze
/

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony