Zobacz co zrobił kierowca BMW. Tego się nie spodziewałeś!

Przez lata rynkowej kariery każda z marek dorobiła się różnego rodzaju przywar i opinii, które - z reguły - mają dziś niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Chyba każdy właściciel Alfy Romeo słyszał dowcipy o tym, dlaczego nie wita się na drodze z innymi miłośnikami włoskiej marki.

Wśród kierowców BMW nie sposób spotkać takiego, który nie znał by przepisu na błyskawiczne przyrządzenie "sałatki z buraków". Wypada jednak pamiętać, że kierowanie się w życiu stereotypami to domena ludzi o nienachalnej inteligencji, mających proste odpowiedzi na wszystkie pytania.

Reklama

Nie każda Skoda kierowana jest przecież przez dziadka w moherowym kapeluszu, nie w każdym Golfie znajdziemy mieszkającego pod miastem miłośnika siłowni i strojów sportowych. Oto filmik, który powinni wziąć sobie do serca wszyscy, którzy mają ugruntowane poglądy dotyczące właścicieli konkretnych pojazdów. W rolach głównych: Kierowca czarnego BMW oraz... jeż. 

Szok. Kierowca BMW a taki porządny ;) /poboczem.pl

Poniżej komentarz blogera o nicku

  "Wieśniak drogowy"

Mam dość. Nie chcę już więcej czytać takich komentarzy na moim ulubionym serwisie w Interii.. To nie Twoja sprawa, czy jeżdżę fiatem, czy golfem. Nie Twój interes, czy lubię alfę romeo, czy forda scorpio. Nic Ci do tego, czy jeżdżę ubrany w dres, czy biały podkoszulek bez rękawów i jakiej grubości jest mój kark. Być może jestem "wieśniakiem", a na samochodzie mam nalepkę "Pioneer". I co z tego? Jestem z tego powodu gorszy od Ciebie? Nie. Nie jestem gorszy. Być może jestem inny, ale nie gorszy.
Dlaczego nie możesz napisać komentarza nie obrażając w nim nikogo? Dlaczego zamiast merytorycznej dyskusji obrzucasz inwektywami innych? Dlaczego kogoś kto woli 11-letniego golfa nazywasz kmiotem? Dlaczego człowieka, który chce mieć nowe auto, a stać go tylko na fiata pandę uważasz za chorego umysłowo? Dlaczego wciąż powtarzasz stereotypy typu "właściciele alf romeo nie kłaniają się sobie, bo rano widzieli się w serwisie"?. Przecież to idiotyzm. Taki sam jak ten, że BMW oznacza "będziesz miał wydatki". Ani to śmieszne, ani prawdziwe. Nie stać Ciebie na rzeczowy komentarz?
A może po prostu jesteś niewykształconym, zakompleksionym umysłowym gówniarzem, który korzystając z anonimowości jaką zapewnia internet chce dokopać drugiemu ot tak dla sportu? Bo ten ktoś jest inny i jeździ autem na literę "F" zamiast samochodem przez Ciebie uznanym za ten jeden jedyny, idealny?
Do cholery skończ już z tym. Wiedz o tym, że jak obrażasz innych dajesz świadectwo o sobie.
A Interię proszę. Nie publikujcie proszę komentarzy, w których wasi Czytelnicy opluwają się nawzajem. Może czegoś to ich nauczy? Oby.

Artykuł pochodzi z kategorii: Naszym zdaniem

poboczem.pl

Reklama

Reklama

przejdź do nawigacji
przejdź na początek strony